Detail mentora

Kamila

Kamila

Napiš mi

Dlouho jsem žila s člověkem, který na mně byl citově velmi závislý, emočně to neuvěřitelně vysávalo. Po rozchodu nastalo peklo, jelikož z něj se stala největší oběť na světě. Ukočírovat rozchod tak, aby naše děti co nejméně trpěly bylo velmi náročné, ale myslím, že se mi to podařilo a vychovala jsem sebevědomé a úžasné osoby, které si uvědomují, že vztahy jsou o rovnocennosti, lásce, respektu a úctě a hlavně se v nich musí oba cítit dobře.

Životní motto
Když chceš vědět, tak se zeptej a přestaň se domnívat.

Zkušenosti
sebevědomí, péče o děti, vztahy

Počet klientů
0 / 3

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Lucie

Lucie
21 hodnocení

Do 38 let mého života to byla horská dráha, z násilného vztahu s jedním dítětem do neperspektivních vztahů, abych nakonec skončila s dalšími dvěma dětma ve vztahu, který mě pomalu, ale jistě rozebíral na molekuly, až ze mne téměř nezbylo nic. Ale vše se dá zvládnout, měla jsem tři báječné děti, kvůli kterým jsem se musela sesbírat a jít dopředu.

Zpráva Profil
Kateřina

Kateřina
21 hodnocení

Společně najdeme cestu k sebepoznání, sebelásce a spokojenému životu.

Zpráva Profil