Detail mentora

Marcela

Marcela

Napiš mi

Nechtěla jsem si to připustit, že je něco špatně, věčně jsem ho omlouvala, proč to či ono udělal, nebo řekl, proč opět nepřišel domů, nebo proč lhal.. to opravdové peklo ale začalo, jakmile jsem řekla DOST. Výhružky, nadávky, psychické násilí, stejně tak jako to fyzické, se staly součástí mého života a já zběsile hledala cestu ven, zatímco jsem se snažila přesvědčit celý svět -a hlavně své děti- že je vše v naprostém pořádku. Jednou, se ale ve vás něco zlomí, a když Vám někdo podá pomocnou ruku, je třeba ji přijmout… Jakmile jsem i já akceptovala fakt, že potřebuji pomoc, a sama to nezvládnu, šlo vše rychle, jakoby se celý vesmír spojil, aby mi ukázal cestu. Cestu, která nebyla lehká, ale byla osvobozující a obohacující. Našla jsem během ní plno krásných a dobrých lidí, ale hlavně – našla jsem opět samu sebe. Jsem silnější, jsem urputnější, jsem veselejší a hlavně – jsem šťastná a naplněná osobnost až po okraj... :) Teď jsem tu, a jsem tu pro Tebe a podávám Ti pomocnou ruku – ať je to třeba jen vyslechnutí, podpora, či sdílení…  Je to Tvůj první krok, a já jsem vděčná, že ho můžu s Tebou sdílet. Jsi na správné cestě!

Životní motto
Per astera ad astra – Přes překážky ke hvězdám

Zkušenosti
finanční nouze, zapojení se na trh práce, sebevědomí, vztahy, domácí násilí

Počet klientů
0 / 5

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Kamila

Kamila
21 hodnocení

Když jsou na vás závislé děti, je to přirozené, ale když je závislý i partner, stahuje vás to dolů a ničí. Na změnu jste tu zase jen vy, protože ten druhý na to není dost silný.

Zpráva Profil

Další mentoři, kteří aktuálně nejsou dostupní

Petra

Petra
21 hodnocení

Vím jak těžké je, se poprat se vším co mne v životě potkalo. Čím více chyb a zkušeností, tím více silná žena jsem .

Profil