Detail mentora

Michaela

Michaela

Když jsem se vdávala, představovala jsem si, jak ideální bude naše společná cesta životem. Dobrá práce, bydlení, děti... Přitom jsem od začátku tak nějak tušila, že tohle není ten správný muž do života. Potvrdilo se mi to po 10 letech manželství, kdy odešel ode mě a od našich dvou dcer (mladší byla tehdy půlroční miminko). Zhroutil se mi svět. Cesta ze dna byla těžká a dlouhá, ale zvládla jsem to – kvůli sobě a pro moje dvě dcerky. Změnila jsem pohled na svět, na lidi, na všechno. Jsem silnější, odolnější. Obloha bez mráčků nevydrží navěky, ale slunce zase nakonec vyjde.

Životní motto
„Naděje je stavem ducha. Je to stav, bez něhož život ztrácí smysl. Pokud chci žít, musím mít naději.“

Zkušenosti
Finanční nouze, Integrace na trhu práce, Sebevědomí, Péče o děti, Vztahy

Počet klientů
5 / 5

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Monika

Monika
21 hodnocení

Strach, vinu a ponižování jsem v manželství zažívala 12 let. Ve chvíli, kdy jsem nebyla schopna zcela běžných činností a dostala jsem se do stavu, kdy jsem se bála, že přijdu o dceru, jelikož mi tím vyhrožoval, pokud nebudu dělat vše přesně tak, jak chce on. Někdy stačí málo, abychom udělali velký krok ke změně v našem životě. Ráda Vám pomohu, protože vím, že bez pomoci je těžké odejít a pak znova najít samu sebe.

Zpráva Profil
Kateřina

Kateřina
21 hodnocení

Společně najdeme cestu k sebepoznání, sebelásce a spokojenému životu.

Zpráva Profil