Detail mentora

Monika

Monika

Napiš mi

Už jako malá holka jsem se setkala s domácím násilím páchaného mým tátou na mé mámě, která byla psychicky nemocná, což bylo pro mě velmi náročné. Nemohla jsem své mámě pomoci. Bohužel traumata z dětství jako je nedostatek lásky a opory nám velmi naruší naše vnímání vztahů v dospělosti. Myslíte si, že odejdete z domu a vše skončí. Jenže jsem se spletla. Našla jsem si partnera, ve kterém se postupem času začaly objevovat ty samé sklony. Musela jsem s dcerou po 12 letech utéct do azylového domu. Začala jsem sama na sobě pracovat, abych se zbavila strachu, pocitu viny a už si takové zacházení ve vztahu nenechala líbit. Co je velmi důležité najít hlavně samu sebe a zpracovat si svá traumata z dětství, abychom mohly stát pevně na svých nohou.

Životní motto
Nikdy nepřestávej věřit.

Zkušenosti
Sebevědomí, Péče o děti, Vztahy, Domácí násilí

Počet klientů
3 / 5

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Kateřina

Kateřina
21 hodnocení

Společně najdeme cestu k sebepoznání, sebelásce a spokojenému životu.

Zpráva Profil

Další mentoři, kteří aktuálně nejsou dostupní

Michaela

Michaela
21 hodnocení

Po 10-ti letech manželství jsem se ocitla sama se dvěma malými dětmi. Bez pomoci, bez prostředků, sama na všechno. Zvednout se ze dna a začít znovu fungovat se mi zdálo nemožné. Dokázala jsem to. Nemusíte v tom být sami – napište mi a společně můžeme najít řešení i pro Vás.

Profil