Detail mentora

Pavla

Pavla

Napiš mi

Zprvu mi lichotilo, že má můj partner o mě zájem, o to kde jsem a co dělám, všechno spolu, co víc si přát? Netušila jsem, že mi to jednou vezme svobodu a moji osobnost. Narodil se nám syn a začalo být všechno jinak. Změnily se moje priority. Stal se ze mě tažný kůň, cokoliv jsem udělala bylo špatně a já k ničemu. Jakýkoliv můj úspěch byl po zásluze \"potrestán\", stal se ze mě někdo úplně jiný. A kolo se točilo dál. Došlo mi to až na kapačce. Neposlouchala jsem ani signály svého těla. To vyplo. Odešla jsem z toho vztahu, zachránila si život a dnes jsem šťastná žena, spokojená máma puberťáka, která si plní své sny. Já za to stojím a ty taky. Spolu to dáme.

Životní motto
Je-li tvůj život komplikovaný, zjednoduš ho. Je-li jednoduchý, nekomplikuj ho.

Zkušenosti
Sebevědomí, Péče o děti, Vztahy, Domácí násilí

Počet klientů
22 / 25

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Lucie

Lucie
21 hodnocení

Odešla jsem z domácího násilí, ve které jsem žila asi 3 roky a tímto se mi změnil můj život a já se začala mít opět ráda.

Zpráva Profil
Lucie

Lucie
21 hodnocení

Do 38 let mého života to byla horská dráha, z násilného vztahu s jedním dítětem do neperspektivních vztahů, abych nakonec skončila s dalšími dvěma dětma ve vztahu, který mě pomalu, ale jistě rozebíral na molekuly, až ze mne téměř nezbylo nic. Ale vše se dá zvládnout, měla jsem tři báječné děti, kvůli kterým jsem se musela sesbírat a jít dopředu.

Zpráva Profil