Detail mentora

Pavla

Pavla

Zprvu mi lichotilo, že má můj partner o mě zájem, o to kde jsem a co dělám, všechno spolu, co víc si přát? Netušila jsem, že mi to jednou vezme svobodu a moji osobnost. Narodil se nám syn a začalo být všechno jinak. Změnily se moje priority. Stal se ze mě tažný kůň, cokoliv jsem udělala bylo špatně a já k ničemu. Jakýkoliv můj úspěch byl po zásluze \"potrestán\", stal se ze mě někdo úplně jiný. A kolo se točilo dál. Došlo mi to až na kapačce. Neposlouchala jsem ani signály svého těla. To vyplo. Odešla jsem z toho vztahu, zachránila si život a dnes jsem šťastná žena, spokojená máma puberťáka, která si plní své sny. Já za to stojím a ty taky. Spolu to dáme.

Životní motto
Je-li tvůj život komplikovaný, zjednoduš ho. Je-li jednoduchý, nekomplikuj ho.

Zkušenosti
Sebevědomí, Péče o děti, Vztahy, Domácí násilí

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Martina

Martina
21 hodnocení

Když jsem zůstala se svými dvěma dětmi a exekucemi sama, měla jsem pocit, že se mi zhroutil celý svět.

Zpráva Profil

Další mentoři, kteří aktuálně nejsou dostupní

Michaela

Michaela
21 hodnocení

Po 10-ti letech manželství jsem se ocitla sama se dvěma malými dětmi. Bez pomoci, bez prostředků, sama na všechno. Zvednout se ze dna a začít znovu fungovat se mi zdálo nemožné. Dokázala jsem to. Nemusíte v tom být sami – napište mi a společně můžeme najít řešení i pro Vás.

Profil