Detail mentora

Petra

Petra

Napiš mi

Po 12 letech práce v korporátu na PR a v marketingu jsem započala novou etapu svého života a to mateřství. Z původního \"plánu\" mít jedno dítě a vrátit se rychle do pracovního víru, mi do života vstoupily celkem tři dcery plus dvě dcery z manželovo prvního manželství. Ne vždy byla péče o děti procházka růžovou zahradou, ale přes veškeré výzvy, věřím, že jsou děti šťastné a já s nimi. Přišlo i velmi náročné období totálního vyhoření, kdy jsem půl roku nemohla téměř vstát z postele a na mě samotné už mi nezáleželo. To jediné, co mě udrželo při životě byly tři moje malé kotvičky❤❤❤. Díky pomoci mé skvělé psycholožky a  láskyplné podpory manžela jsem několikrát prošla bouří a podívala se do očí svým nejtemnějším stínům. Projít tou bouří ze mě udělalo ženu ještě silnější, než jsem kdy byla. Díky této silné zkušenosti už vím, že jít proti tomu, co skutečně CÍTÍM se nevyplácí. Být věrná SAMA SOBĚ a PRAVDIVÁ k sobě a ostatním je jediná cesta, jak se napojit na svůj vlastní ZDROJ. Všichni  ho máme uvnitř, ale hledáme ho většinou všude jinde (v partnerech, dětech, zážitcích, práci, závislostech.. ). Jakmile se ukotvíme v sobě,  můžeme se už jen nechat unášet na vlně přítomného okamžiku a těšit se, co je zde pro nás připraveno. A já se každý den nestíhám divit, co nádherného mi život nachystal... Cítíš-li volání svého srdce, ráda s Tebou svou životní cestu posdílím.

Životní motto
Když si rozpomeneme na SEBE💞 a zjistíme kým JSME, stáváme se skutečně SVODODNÝMI.

Zkušenosti
sebevědomí, vztahy, péče o děti, vyhoření

Počet klientů
0 / 6

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Šárka

Šárka
21 hodnocení

Překonala jsem těžkou životní situaci poté, co jsme s dcerou odešly od bývalého partnera téměř bez ničeho. Teď bych moc ráda podpořila ty, kteří jsou v podobné životní situaci, protože vím, že mít někoho, kdo Vám rozumí a o koho se můžete opřít, je velmi důležité.

Zpráva Profil
Michaela

Michaela
21 hodnocení

Po 10-ti letech manželství jsem se ocitla sama se dvěma malými dětmi. Bez pomoci, bez prostředků, sama na všechno. Zvednout se ze dna a začít znovu fungovat se mi zdálo nemožné. Dokázala jsem to. Nemusíte v tom být sami – napište mi a společně můžeme najít řešení i pro Vás.

Zpráva Profil