Detail mentora

Šárka

Šárka

Napiš mi

Ocitnout se bez jakékoliv pomoci s dítětem, bez prostředků a psychické podpory stojí obrovskou sílu a odvahu. Bez lidí okolo mě a organizací jako je W4W bych to nikdy nezvládla. Bez nich bych neměla na nájem a nebo na dárky pro dceru na Vánoce. Bylo to velmi těžké období, kdy jsem se bála, jestli neskončíme na ulici. Teď bych moc ráda tu ohromnou podporu a pomoc posílala dál.

Životní motto
Všechno jde, když se chce. Jsme silnější než si myslíme a pokud hledáme cesty, vždycky se najdou

Zkušenosti
finanční nouze, zapojení se na trh práce, sebevědomí, péče o děti, vztahy, domácí násilí

Počet klientů
0 / 3

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Pavla

Pavla
21 hodnocení

Cokoliv jsem udělala nebylo dost dobré, ponižování bylo na denním pořádku. Odešla jsem od manipulátora a dnes jsem zase sama sebou a šťastná.

Zpráva Profil
Kateřina

Kateřina
21 hodnocení

Od mládí mě provází bolestivé onemocnění autoimunitního systému. Bolest je součástí mého života. Naučila jsem se s ní žít, smířila se s ní a jí navzdory nacházím potěšení v každém dalším probuzeném dni. Pracovala jsem dlouhá léta na disponovaných pozicích a po čase zažila učebnicové vyhoření v práci.

Zpráva Profil