Detail mentora

Věra

Věra

Prošla jsem si vztahem, který doprovázel domácí násilí, dlouho jsem se schovávala za drsnou holku bez emocí, ale uvnitř jsem byla zlomená, nesebevědomá a nechtěla jsem si nikoho pustit k tělu. Trvalo to pár let, než jsem vůbec požádala někoho o pomoc, ale nakonec jsem o své cestě po 6 letech dokázala napsat knihu, kde jsem se nebála otevřít světu a svůj příběh sdílet, protože se NENÍ ZA CO STYDĚT. Konečně jsem našla sama sebe, našla jsem lásku sama k sobě, a nakonec jsem našla i lásku k někomu dalšímu. Je to běh na dlouhou trať, ale to že čteš tyhle řádky, a že přemýšlíš nad tím, že by sis o tom s někým promluvila, už je velká odvaha. Pokud budeš chtít, moc ráda si s tebou o všem popovídám.

Životní motto
Every true selfless act always sparks another.

Zkušenosti
Sebevědomí, Vztahy, Domácí násilí, Integrace na trhu práce

Počet klientů
5 / 5

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Petra

Petra
21 hodnocení

Vím jak těžké je, se poprat se vším co mne v životě potkalo. Čím více chyb a zkušeností, tím více silná žena jsem .

Profil
Monika

Monika
21 hodnocení

Strach, vinu a ponižování jsem v manželství zažívala 12 let. Ve chvíli, kdy jsem nebyla schopna zcela běžných činností a dostala jsem se do stavu, kdy jsem se bála, že přijdu o dceru, jelikož mi tím vyhrožoval, pokud nebudu dělat vše přesně tak, jak chce on. Někdy stačí málo, abychom udělali velký krok ke změně v našem životě. Ráda Vám pomohu, protože vím, že bez pomoci je těžké odejít a pak znova najít samu sebe.

Zpráva Profil