Detail mentora

Blanka

Blanka

Napiš mi

Do manželství jsem vstupovala s naivní představou z pohádek. Štěstí až na věky se nekonalo. Byla jsem za služku, která si zasloužila jen podvádět. Vzbouřila jsem se, protože z toho všeho jsem už začala být nemocná. Zůstala jsem sama, bez majetku, s dvěma věčně nemocnými dětmi. Přesto jsem se snažila dětem udělat krásné dětství. Našla jsem svojí sílu, zdraví a sebevědomí. Nebojte se a napište. Cesta ze dna vede jen jedním směrem. Nahoru.

Životní motto
Uprostřed zimy jsem v sobě objevila nekonečné léto.

Zkušenosti
finanční nouze, sebevědomí, péče o děti, vztahy, domácí násilí

Počet klientů
0 / 5

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Lucie

Lucie
21 hodnocení

Odešla jsem z domácího násilí, ve které jsem žila asi 3 roky a tímto se mi změnil můj život a já se začala mít opět ráda.

Zpráva Profil
Lucie

Lucie
21 hodnocení

Do 38 let mého života to byla horská dráha, z násilného vztahu s jedním dítětem do neperspektivních vztahů, abych nakonec skončila s dalšími dvěma dětma ve vztahu, který mě pomalu, ale jistě rozebíral na molekuly, až ze mne téměř nezbylo nic. Ale vše se dá zvládnout, měla jsem tři báječné děti, kvůli kterým jsem se musela sesbírat a jít dopředu.

Zpráva Profil