O PROJEKTU

W4W: První krok a jeho poradna je projektem obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN, kterou v roce 2012 založili manželé Ivana a Pavel Tykačovi.

Klíčovou roli v našich životech bezesporu plní rodina a blízcí. Prostě lidé, na které se můžeme v nouzi obrátit, požádat o pomoc nebo se jen nechat vyslechnout. Po více jak desetileté práci s lidmi ve WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. však vidíme, že řadě lidí se takové podpory nedostává a oni tak na svá zásadní rozhodnutí nebo náročné situace zůstávají sami. Často pak z takových situací nevidí východisko, setrvávají v nich a jejich život se ubírá směrem, který si nepřáli.

Proto jsme se rozhodli spustit projekt W4W: První krok a nabídnout těmto lidem pomoc mentora, podporu, motivaci, naslouchání a sdílení pro složité situace. Vše anonymně a v bezpečném prostředí, protože chápeme, jak těžké je o citlivých tématech mluvit. Zároveň profesionálně a s kvalitním odborným zázemím, neboť víme, jak křehká je práce s lidmi v krizových životních situacích.

Věříme, že projekt W4W: První krok nabídne pomocnou ruku tam, kde je to potřeba a pomůže všem, kteří se rozhodnou posunout svůj život dál.