ZEPTEJ SE ONLINE
NAŠICH MENTORŮ A MENTOREK

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Naši mentoři a mentorky

Mentoři a mentorky sdílí v poradně své životní zkušenosti.

Podporují, provázejí, naslouchají, motivují a nehodnotí. Mají toho hodně za sebou. Prošli si obdobím, kdy jim chybělo sebevědomí k podstatným změnám ve svém životě. Zažívali problémy ve vztazích se svými partnery či se svou rodinou. Potýkali se s náročnou výchovou dětí. Ocitli se ve finanční nouzi a dostali se z dluhů. Zvládli skloubit práci s péčí o své děti nebo se posunuli ve své kariéře a našli své vysněné pracovní uplatnění. Někteří z našich mentorů či mentorek se v minulosti stali obětí domácího násilí.

Zakládáme si na profesionalitě. Naši mentoři a mentorky prochází pravidelným odborným školením a supervizí ve své mentorské práci.
Stojí za nimi odborní garanti projektu První krok.

Petra

Petra
21 hodnocení

Vím jak těžké je, se poprat se vším co mne v životě potkalo. Čím více chyb a zkušeností, tím více silná žena jsem .

Profil
Kateřina

Kateřina
21 hodnocení

Od mládí mě provází bolestivé onemocnění autoimunitního systému. Bolest je součástí mého života. Naučila jsem se s ní žít, smířila se s ní a jí navzdory nacházím potěšení v každém dalším probuzeném dni. Pracovala jsem dlouhá léta na disponovaných pozicích a po čase zažila učebnicové vyhoření v práci.

Zpráva Profil
Pavla

Pavla
21 hodnocení

Cokoliv jsem udělala nebylo dost dobré, ponižování bylo na denním pořádku. Odešla jsem od manipulátora a dnes jsem zase sama sebou a šťastná.

Profil
Michaela

Michaela
21 hodnocení

Po 10-ti letech manželství jsem se ocitla sama se dvěma malými dětmi. Bez pomoci, bez prostředků, sama na všechno. Zvednout se ze dna a začít znovu fungovat se mi zdálo nemožné. Dokázala jsem to. Nemusíte v tom být sami – napište mi a společně můžeme najít řešení i pro Vás.

Profil
Kateřina

Kateřina
21 hodnocení

Společně najdeme cestu k sebepoznání, sebelásce a spokojenému životu.

Zpráva Profil

Další mentoři, kteří aktuálně nejsou dostupní

Monika

Monika
21 hodnocení

Strach, vinu a ponižování jsem v manželství zažívala 12 let. Ve chvíli, kdy jsem nebyla schopna zcela běžných činností a dostala jsem se do stavu, kdy jsem se bála, že přijdu o dceru, jelikož mi tím vyhrožoval, pokud nebudu dělat vše přesně tak, jak chce on. Někdy stačí málo, abychom udělali velký krok ke změně v našem životě. Ráda Vám pomohu, protože vím, že bez pomoci je těžké odejít a pak znova najít samu sebe.

Profil
Martina

Martina
21 hodnocení

Když jsem zůstala se svými dvěma dětmi a exekucemi sama, měla jsem pocit, že se mi zhroutil celý svět.

Profil
Věra

Věra
21 hodnocení

Nejsi v tom sama. I já s takovým člověkem žila, i já jsem si prošla domácím násilím. Vím, jak bolestivou díru to v nás zanechá. A teď jsem tu pro tebe a moc ráda si o tom s tebou popovídám.

Profil

Chcete se stát mentorem či mentorkou i vy?

Napište nám na info@prvni-krok.cz něco o sobě a své motivaci stát se součástí našeho týmu. Ozveme se vám.