Detail mentora

David

David

Napiš mi

Sám jsem si prošel nelehkými situacemi, jako například psychická a fyzická šikana na nové základní škole mezi 9-14 rokem života. Tato zkušenost ve mně vytvořila sebevědomí, které se probudilo v dospělosti a pomohlo mi se dostat na vlastní nohy a umět se o sebe postarat. Také jsem procházel nelehkými finančními problémy, které jsem se naučil vyřešit díky několika velice dobrých rad a zkušeností, které jsem na této cestě získal nebo zažil. Pokud vám přijde můj příběh podobný, tak se mi určitě ozvěte a společně to zvládneme.

Životní motto
Nikdy neříkej Nikdy!!

Zkušenosti
finanční nouze, zapojení se na trh práce, sebevědomí, šikana (fyzická i psychická), finanční gramotnost

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Andrea

Andrea
21 hodnocení

Mohlo by se zdát, že je to těžký osud, mám naloženo, ale každou těžkou věc jde přetavit na příležitost.

Zpráva Profil

Další mentoři, kteří aktuálně nejsou dostupní

Monika Růt

Monika Růt
21 hodnocení

Strach, vinu a ponižování jsem v manželství zažívala 12 let. Ve chvíli, kdy jsem nebyla schopna zcela běžných činností a dostala jsem se do stavu, kdy jsem se bála, že přijdu o dceru, jelikož mi tím vyhrožoval, pokud nebudu dělat vše přesně tak, jak chce on. Někdy stačí málo, abychom udělali velký krok ke změně v našem životě. Ráda Vám pomohu, protože vím, že bez pomoci je těžké odejít a pak znova najít samu sebe.

Profil