Detail mentora

Iryna

Iryna

Napiš mi

Jsem pyšná matka dvou dětí, z nichž mladší syn se potýká se zdravotními problémy. Tato zkušenost mě naučila neuvěřitelnou vytrvalost, odhodlání a schopnost najít sílu i v těch nejtěžších chvílích. Kromě toho jsem sama čelila vážné zdravotní výzvě, když mi byla diagnostikována rakovina štítné žlázy s metastázami. Tato zkušenost mě naučila bojovat a nepoddávat se ani v nejtěžších chvílích. Věřím, že ženy mají obrovskou sílu a schopnost měnit svět kolem sebe. Jako matky neustále myslíme na budoucnost našich dětí a na to, jaký svět jim chceme zanechat.

Životní motto
Buď lepší verzí sebe sama.

Zkušenosti
finanční nouze, sebevědomí, péče o děti, zdraví, xenofobie

Počet klientů
0 / 5

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Petra

Petra
21 hodnocení

Projít tou bouří ze mě udělalo ženu ještě silnější, než jsem kdy byla.

Zpráva Profil
Kateřina

Kateřina
21 hodnocení

Od mládí mě provází bolestivé onemocnění autoimunitního systému. Bolest je součástí mého života. Naučila jsem se s ní žít, smířila se s ní a jí navzdory nacházím potěšení v každém dalším probuzeném dni. Pracovala jsem dlouhá léta na disponovaných pozicích a po čase zažila učebnicové vyhoření v práci.

Zpráva Profil