Detail mentora

Lucie

Lucie

Napiš mi

Z prvního fyzicky násilného vztahu jsem odlezla po čtyřech s ročním kulíškem a i ve značně pošramoceném vtahu jsem říkala, vše je v pořádku. Vše se zahojí a budeme se mít dobře. Zahojilo a přes mnohá úskalí se mi podařilo získat práci i bydleni, když mi do života vstoupil budoucí otec dalších dvou dětí. Mentální násilí se jen těžce odhaluje, není viditelné a pomalinku Vás odvádí od sebe sama. Pomohla mi v té chvíli velmi rychlá návštěva odborníka, který mi řekl jedinou větu: jste naprosto normální. V ten moment mi to docvaklo, zabalila kufry, děti a psa a odešli jsme do neznáma, ale sami sebou. I po několikaleté bitvě u soudu jsem vděčna za tu jedinou větu, která mě vrátila sama k sobě. Děti jsou již dospělé a samostatné, já mám svůj business a manžela, který mi snese modré z nebe. Naučila jsem se zúročit vše špatné, odrazit se od dna a jít stále dopředu.

Životní motto
Život je obrovský dar, který nám byl svěřen a je jen na nás, jak ho zúročíme.

Zkušenosti
finanční nouze, zapojení se na trh práce, sebevědomí, péče o děti, vztahy, domácí násilí

Počet klientů
0 / 5

Přihlásit se Registrovat se

Pro registraci nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje, stačí si zvolit přezdívku a sdělit nám pouze základní informace. Pak už je jen na vás, jakého mentora si vyberete. Zakládáme si na etickém kodexu, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.


Poznej další mentory

Pavla

Pavla
21 hodnocení

Cokoliv jsem udělala nebylo dost dobré, ponižování bylo na denním pořádku. Odešla jsem od manipulátora a dnes jsem zase sama sebou a šťastná.

Zpráva Profil
Michaela

Michaela
21 hodnocení

Po 10-ti letech manželství jsem se ocitla sama se dvěma malými dětmi. Bez pomoci, bez prostředků, sama na všechno. Zvednout se ze dna a začít znovu fungovat se mi zdálo nemožné. Dokázala jsem to. Nemusíte v tom být sami – napište mi a společně můžeme najít řešení i pro Vás.

Zpráva Profil